اجاره سالیانه باغ ویلا

بهترین و قوی ترین فایلینگ اجاره سالیانه باغ ویلا در شهریار و ملارد

مشاورین شما در املاک نیل

جهت دریافت مشاوره رایگان , استعلام قیمت و اطلاع از جزییات فایل ها با ما در تماس باشید

اجاره سالیانه باغ ویلا

اجاره سالیانه باغ ویلا

باغ ویلاهای زیبای شهریار، مکانی فوق العاده برای استراحت، ریلکسیشن، تنفس هوای پاکیزه و زندگی در کنار طبیعت هستند. اما یک نوع بیزنس دیگری که در رابطه این باغ ویلا ها وجود دارد، اجاره سالیانه باغ ویلا در شهریار یا ملارد می باشد. این باغ ویلاها از لحاظ کیفیت، داشتن امکانات رفاهی و امکانات مورد نیاز برای سکونت در حد تمامی باغ ویلاهای دیگر هستند و فقط به صورت سالیانه به شخصی که تمایل دارد اجاره داده می شوند. در واقع مانند اجاره کردن خانه در شهر، یک باغ ویلا زیبا و دلنشین را به مدت یک سال اجاره می کنید و در دل طبیعت ساکن می شوید.

مزایای اجاره باغ ویلا در شهریار

مزایای اجاره باغ ویلا در شهریار

حالا شاید بپرسید مزایای اجاره باغ ویلا در شهریار یا ملارد چیست؟ اجاره کردن یک ویلا باغ می تواند دلایل گوناگونی داشته باشد که بر اساس هر یک از این دلایل می توان مزایا را نیز بررسی کرد. اما اگر بخواهیم از دلایل مهم شروع کنیم باید بگوییم که مهم ترین دلیل این است که همه ی اشخاص با هر شغل و سرمایه ای قدرت خرید باغ ویلاهای لاکچری و با کیفیت شهریار را ندارند و اجاره ی ماهیانه و سالیانه این باغ ویلاها می تواند روشی باشد که بتوانند از طبیعت بکر و حال خوش این باغ ویلاها استفاده کنند.
دلایل دیگر می تواند نیاز به انجام یک پروژه مهم در خلوت و دور از هیاهوی شهر باشد. یا نیاز به اندکی تنهایی و فاصله از زندگی شهری که موجب فرسودگی می شود. یا صرفا یک خانواده قصد می کنند همزمان که به کار و زندگی شان در شهر رسیدگی می کنند، حال و هایشان را عوض کنند و کمی از فضای شهر دور باشند. یا شخصی که از کشور خارجی به ایران می آید قطعا می تواند از اجاره یک باغ ویلا تا زمان حضور در کشور نهایت استفاده را ببرد. به هر حال شما هر دلیل شخصی یا غیر شخصی داشته باشید، اجاره کردن باغ ویلاها یک انتخاب خوب برای یکی شدن با طبیعت است.

دوری از شلوغی شهر با اجاره سالیانه باغ ویلا

دوری از شلوغی شهر با اجاره سالیانه باغ ویلا

همانطور که بالاتر هم اشاره کردیم گاهی افراد نیاز به نفسی تازه دارند. نیاز دارند اندکی آزاد باشند تا بتوانند به مسائل مهم شان رسیدگی کنند. شلوغی شهرها، خصوصا این روزها غیر قابل تحمل و افراطی شده است. اگر شما هم نیاز به یک فاصله ی کوتاه مدت و عمیق از این شلوغی ها و آلودگی ها دارید اما زندگی تان در تهران است و نمی توانید از آن جدا شوید، بهترین کار داشتن یک مکان امن است که پس از کار و شلوغی روز به آن پناه بیاورید. داشتن یک باغ ویلا به صورت اجاره ای این امکان را به شما می دهد که در زمان استراحت تان هم بتوانید به کارهای تان برسید و به محل کار خود نزدیک باشید. هم در تعطیلات به سر ببرید و هم کارهایتان را طبق روال گذشته پیش ببرید.

اجاره سالیانه باغ ویلا لوکس و مدرن

اجاره سالیانه باغ ویلا لوکس و مدرن

اگر اسم اجاره باغ ویلا به گوشتان خورده و الان فکر می کنید که ویلای اجاره ای امکانات سایر ویلاها را ندارد باید به شما بگوییم که در اشتباه هستید زیرا املاک اجاره ای که در اختیار شما قرار می گیرند همان ویلاهای لوکس و مدرنی هستند که در املاک ما به فروش می رسند. صرفا جهت ارائه خدمات مورد نیاز شما عزیزان همان ویلاها به صورت سالیانه اجاره داده می شوند تا شما بتوانید از آن ها استفاده کنید.

اجاره سالیانه ویلا اطراف تهران

اجاره سالیانه ویلا اطراف تهران

اگر تصمیم به رهن و اجاره باغ ویلا در شهریار گرفته اید باید به شما بگویم که الان در مکان درست و در حال خواندن محتوای درست هستید.
پس از انتخاب ویلا باغ و منطقه‌ی مورد نظرتان نوبت به مجموعه‌ای قابل اعتماد می‌رسد که در روند خرید و اجاره باغ ویلا شما در کنارتان باشند و با خیال راحت ملک مورد نظرتان را تهیه کنید. ما در مشاورین املاک نیل آماده‌ی هرگونه خدمت رسانی به شما جهت اجاره باغ ویلا در شهریار ، اجاره سالیانه باغ ویلا و خرید باغ ویلا ارزان هرگونه خدمات ملکی دیگری هستیم. هرگونه معامله‌ ملکی در مجموعه با رعایت کامل نکات قانونی انجام می‌شود و شما با اطمینان خاطر می‌توانید باغ ویلای مورد نظر خود را انتخاب و قراردادتان را تکمیل کنید. برای رهن و اجاره باغ ویلا در شهریار، ملارد و شهرهای اطراف آن، در محله مورد نظرتان کافی ست که با مشاورین املاک نیل تماس بگیرید و از بقیه ی مسیر خیالتان راحت باشد. مشاورین بسیار خبره آماده ی خدمت رسانی به شما هستند تا ملک مورد نظر خودتان را با جزئیات مورد نظر و قیمت مورد نظرتان پیدا کنید و یک معامله ی دلچسب را تجربه کنید.

باغ ویلا اجاره تو اجاره؟!!

باغ ویلا اجاره تو اجاره؟!!

باغ ویلا اجاره تو اجاره یا باغ ویلا اجاره در اجاره , اصطلاحی است که هنگام تماس با مشاورین املاک یا مشاهده برخی از آگهی های اجاره سالیانه باغ ویلا با آن مواجه خواهید شد,تعداد کمی از مالکین باغ ویلا ها که قصد واگذاری باغ ویلا خود را جهت اجاره سالیانه دارند, موافقت خود را جهت استفاده تجاری مستاجر از ملم مورد اجاره را اعلام میکنند,در این صورت مستاجر اجازه دارد باغ ویلا مورد اجاره را به صورت روزانه و کوتاه مدت به غیر اجاره دهد.اجاره در اجاره باغ ویلا در سال های اخیر در مناطق باغ ویلایی بسیار رواج پیدا کرده و منبع درآمدی برای مستاجرین شده است.

توجه: اگر قصد اجاره سالیانه باغ ویلا جهت کسب درآمد را دارید حتما موافقت موجر را نسبت به این موضوع در قرارداد اجاره نامه خود قید نمایید در غیر این صورت موجر پس از اطلاع از این موضوع حق فسخ قرارداد را خواهد داشت.

اجاره سالیانه ویلا در تهراندشت / رهن و اجاره ویلا در تهراندشت

اجاره سالیانه ویلا در تهراندشت / رهن و اجاره ویلا در تهراندشت

تا وقتی شهریار و ملارد هست چرا اجاره سالیانه ویلا در تهراندشت؟!!!

  • ساکنین تهران بدون در نظر گرفتن ترافیک از میدان آزادی تا تهراندشت حدود 70 کیلومتر فاصله دارن!!
  • عدم وجود امکانات رفاهی و شهرای برای مالکین ویلا در تهراندشت
  • وجود مشکل انشعابات اب , برق و گاز برای ویلا های تهراندشت
  • اکثر ویلاهای تهراندشت فاقد سند هستن
  • تعداد ساخت و ساز های غیر قانونی ویلا در تهراندشت بسیار زیاد و به همین دلیل خطر تخریب ویلاها توسط جهاد کشاورزی به شدت بالا هست
  • اگر قصد رهن و اجاره ویلا در تهراندشت را دارید حتما به نکات ذکر شده توجه کنید,نبود امکانات رفاهی بزرگترین نکته منفی این منطقه می باشد

سوالات متداول در اجاره سالیانه باغ ویلا

تبدیل مبلغ رهن و اجاره سالیانه باغ ویلا چگونه محاسبه می شود؟

به زبان ساده به ازای هر 100 میلیون تومان که از مبلغ قرض الحسنه(ودیعه) کسر نمایید , 3 میلیون تومان به اجاره هاینه اضافه می شود.
و به ازای هر سه میلیون تومان که از مبلغ اجاره ماهیانه کسر نمایید , 100 میلیون تومان به مبلغ قرض الحسنه(ودیعه) اضافه می شود.

اجاره در اجاره چیست؟

اصطلاحیست که در موضوع اجاره سالیانه ویلا و سوییت در برخی از مناطق رواج دارد و مستاجر حق واگذاری ملک را به غیر به صورت روزانه و کوتاه مدت و کسب درآمد از آن را دارد.

کمیسیون قانونی اجاره سالیانه باغ ویلا چقدر هست؟

کمیسیون قانونی قرارداد رهن و اجاره باغ ویلا در منطقه شهریار و طبق تعرفه اتحادیه شهریار *یک سوم مبلغ رهن و اجاره می باشد*
مثال: برای یک ویلا که مبلغ رهن آن یک میلیارد می باشد با احتساب 9% مالیات بر ارزش افزوده , هریک از طرفین می بایست مبلغ 10.900.000 تومان به دفتر املاک پرداخت نمایند.
نحوه محاسبه: (تبدیل کل مبلغ به اجاره) ÷ (3) + 9% = مبلغ کمیسیون

امکان اجاره باغ ویلا در شهرک ویلایی هست؟

بله,امنیت یکی از دغدغه های اصلی مشتریان در اجاره باغ ویلا می باشد,املاک نیل با ارائه فایل های باغ ویلا در شهرک های ویلایی انتخاب را برای شما آسان میکند.

بهترین منطقه برای رهن و اجاره باغ ویلا کجا هست؟

شهریار و ملارد به دلیل عدم وجود ترافیک,دسترسی عالی,آب و هوای عالی و وجود مناطق مرغوب باغ ویلایی بهترین گزینه برای اجاره باغ ویلا برای تفریحات و سکونت دائم می باشد.