شهرک والفجر(زمرد ویلا):آشنایی با شهرک والفجر+مشاوره رایگان

15 تیر 1401
0 دیدگاه
شهرک والفجر

امروزه افرادی که درگیر مشغله‌های فراوان هستند به‌خصوص پایتخت‌نشینان علاقه‌مند شده‌اند که برای خود یک باغ ویلا در یک منطقه خوش‌آب‌وهوا تهیه کنند. خرید باغ ویلا از جهت استراحت و تمدد اعصاب و دوری از هوای آلوده بسیار اهمیت دارد اما از طرف دیگ اینکه شما کجا ملک خود را خریداری کنید نیز بسیار مهم است. اگر می‌خواهید یکی از بهترین مناطق استان تهران برای خرید ملک را بشناسید ما به شما باغ ویلا در شهرک والفجر را پیشنهاد می‌کنیم. با ما همراه باشید تا اطلاعات تکمیلی دراین‌خصوص را برایتان شرح دهیم.

شهرک والفجر

آشنایی با شهرک والفجر

زمانی که به محدوده شهریار نزدیک می‌شوید یک نام بسیار معروف به گوشتان می‌خورد و آن شهرک والفجر است. این شهرک یکی از شهرک‌های بسیار باسابقه در محدوده شهرستان شهریار بوده که توانسته سال‌های سال به‌عنوان یکی از بهترین مناطق برای خرید باغ ویلا خود را مطرح کند. بهتر است بدانید که این شهرک در مجاورت شهرک‌های مهمی مانند تیسفون و ملارد واقع شده و همین موضوع سبب به‌وجودآمدن امنیت بسیار خوب و البته دسترسی قابل‌توجه شده است.

درصورتی‌که شما عمده فعالیت‌های خود را در شهر تهران انجام می‌دهید یا می‌خواهید که در مدت‌زمان کمی از ویلای خود، به تهران برسید ما به شما خریدن باغ ویلا در شهرک والفجر را پیشنهاد می‌کنیم. این شهرک دسترسی بسیار ایده آلی به اتوبان‌های تهران دارد پس از بابت رفت‌وآمد نیز نگرانی نخواهید داشت. از جمله نکات مهمی که درمورد این باغ ویلا باید اشاره کنیم این است که دست شما برای انتخاب ملک و قطعه زمین آزاد است و می‌توانید طبق خواسته خود و بودجه‌ای که در اختیار دارید خرید کنید.

زمین‌های باغ ویلا در شهرک والفجر در قطعاتی به‌اندازه 1000، 1200 و 1500 مترمربع برای شما در دسترس هستند و می‌توانید با بازدید از آنها موردی که مدنظرتان است را تهیه کنید. این مجموعه از بهترین هوا و آب‌ و حتی خاک مرغوب بهره‌مند هستند و شما هیچ نگرانی بابت درختانی که می‌خواهید بکارید نخواهید داشت. در ادامه مطلب ما برای شما مشخصات و ویژگی‌های این محدوده و نکات مثبتی که لازم است درمورد شهرک والفجر بدانید را بیان خواهیم کرد.

شهرک والفجر شهریار

مشخصات و ویژگی‌های اصلی این شهرک

هرکسی که قصد خرید ملک در محل جدیدی را دارد ابتدا باید اطلاعات خود را در آن زمینه تقویت کند و بعد از آن برای خرید اقدام کند. حال که شما نیز برای خرید مصمم شده‌اید بهتر است منطقه والفجر را بهتر بشناسید. در ابتدا باید برای شما اشاره کنیم که این منطقه از 683 قطعه باغ تشکیل شده است و از این بابت یک مجموعه بسیار پررونق محسوب می‌شود. نکته دیگری که لازم است درمورد مجموعه والفجر بدانید این است که خیابان‌های اصلی این مجموعه بسیار زیبا و حرفه‌ای طراحی شده‌اند.

وجود خیابان‌های اصلی بزرگ در این مجموعه به همراه خیابان‌های فرعی درختی سرسبز و زیبا که مناظر طبیعی جذابی را به وجود می‌آورد یکی دیگر از نکات مثبت درمورد خرید باغ ویلا در شهرک والفجر است. همچنین بهتر است بدانید که این موارد سبب شده تا روزبه‌روز به مخاطبان و علاقه‌مندان به خرید ملک در این محدوده افزوده شود و اعتبار روبه‌رشدی داشته باشد. همان‌طور که حدس زده‌اید خرید باغ و ویلا در این محدوده برای سرمایه‌گذاری نیز یک انتخاب بسیار عالی خواهد بود.

مسئله بعدی که لازم است در این قسمت به آن بپردازیم نیز این بوده که امنیت در سرتاسر این محدوده به بهترین شکل تأمین شده است و شما در همه ساعات شبانه‌روز می‌توانید این امنیت را احساس کنید. هیچ خطری بابت حضور افراد ناشناس شما را تهدید نمی‌کند چون ایستگاه و گیت نگهبانی به‌صورت شبانه روی فعال است و همه عبور و مرورها به‌صورت 24 ساعته تحت‌نظر گرفته خواهد شد. این مسئله به نوبه خود سبب شده که خریداران بتوانند با اطمینان خاطر بیشتری برای خرید در شهرک زمرد ویلا اقدام کنند.

شهرک زمرد ویلا

مواردی که پیش از خرید باید بدانید.

یک سری موارد بسیار مهم و حقوقی وجود دارد که هر خریدار باید قبل از خرید ملک از آن اطلاع داشته باشد. در این میان باید ما به یک سری از موارد اشاره کنیم که شما عزیزان به‌عنوان مشتاقان خرید ویلا باید حتماً در جریان باشید. نکته اول آن است که سندهای قطعات این مجموعه به‌صورت شش دانگ آماده بوده و در هر لحظه برای معامله حاضر هستند. هر باغ ویلا در شهرک والفجر که برای فروش گذاشته شده‌اند سند جداگانه‌ای داشته و خوشبختانه هیچ‌کدام از اسناد مشکلی از بابت مسائل حقوقی ندارند.

نکته بعدی به کلاس و درجه باغ ویلاهای این مجموعه مربوط می‌شود. شما باید بدانید که باغات محدوده والفجر در گروه باغ‌های بسیار لوکس و درجه یک دسته‌بندی می‌شوند و از بهترین نمونه‌های موجود در استان تهران به شمار می‌آیند. خوب است بدانید که شما نمونه این باغ‌ها و کیفیت و مرغوبیتی که دارند را نمی‌توانید در هیچ نقطه دیگری با چنین قیمت مناسبی پیدا کنید. اگر شما برای استراحت خود و اوقات فراغتتان برنامه ویژه‌ای دارید و می‌خواهید به بهترین نحو از زمان خود استفاده کنید می‌توانید روی امکانات باغات این مجموعه حساب کنید.

محیط یکی دیگر از عوامل مهمی است که قبل از خرید باید بررسی کنید. ما برای شما این کار را کرده‌ایم تا بتوانید به ساده‌ترین شکل ممکن برای خریدن باغ ویلا در شهرک والفجر تصمیم‌گیری کنید. علاوه بر آنکه این محیط از امنیت بسیار خوبی برخوردار است می‌توان به باصفا بودن آن نیز اشاره کنیم. این محیط باصفا برای شما آرامش بسیار زیادی به همراه خواهد داشت. درختان بسیار زیبا و بلند چنار در اطراف خیابان‌ها خودنمایی می‌کنند و برای شما یک محیط فوق‌العاده را پدید می‌آورند.

شهرک زمرد ویلا

پیشینه شهرک والفجر

یکی دیگر از نکاتی که لازم است شما پیش از خریدن باغ ویلا در شهرک والفجر بدانید این است درمورد پیشینه و سابقه آن نیز اطلاعاتی داشته باشید. ما برای شما این مورد را نیز تحقیق و بررسی کرده و به‌صورت خلاصه ارائه خواهیم داد. این شهرک چندین دهه قدمت دارد و در ابتدا با نام زمرد ویلا شناخته می‌شد.

 بعد از مدتی در سال 1359 طبق تصمیم مسئولین این شهرک با نام والفجر معرفی شد و برای فروش قرار گرفت. از آن زمان تا کنون این محدوده هم با نام والفجر و هم با نام زمرد ویلا شناخته می‌شود و شما با هرکدام از نام‌ها که پیگیری کنید می‌توانید اطلاعاتی به دست بیاورید.

طبق اسنادی که از گذشته تا کنون باقی‌مانده است، این شهرک از قدیم موردتوجه افراد شاخص و سرشناس بوده است و به‌عنوان یکی از قطب‌های اصلی برای استراحت خانواده‌ها شناخته شده بود. شاید برای شما هم جالب باشد بدانید که قدمت برخی قطعه‌ها به بیش از 40 سال می‌رسد و در آنها درختان بزرگ و تنومندی رشد کرده است که فضا را بسیار خیال‌انگیز می‌کند. همین پیشینه و سابقه طولانی و البته درخشان که سبب خوشنام شدن منطقه شده یکی از اصلی‌ترین دلایل اشتیاق افراد به تهیه باغ و زمین در شهرک والفجر شده است.

باغ ویلا در شهرک والفجر

مزایا و نکات مثبت

در این قسمت نیز باید برای شما نکات مثبت تکمیلی را بیان کنیم. با دانستن این موارد شما می‌توانید تصمیم‌گیری نهایی بابت خریدن باغ ویلا در شهرک والفجر به را به‌راحتی انجام دهید. به نکاتی که در ادامه مطلب اشاره می‌کنیم توجه داشته باشید.

این مجموعه به امکانات و تأسیسات بسیار پیشرفته‌ای مانند سیستم برق‌کشی و لوله‌کشی آب و کنتور گاز مجهز است. انواع درختان زینتی و تزئینی و همچنین درختان میوه فراوان در این محیط کاشته شده است و این موضوع نیز بر امتیازات باغ‌های زمرد ویلا می‌افزاید. یکی دیگر از نکات مهمی که باید در م.ورد خرید ملک در نظر داشته باشید نیز قیمت باغ ویلا در شهرک والفجر است. در این مجموعه باغ‌ها با بهترین قیمت ارائه می‌شوند و شما هزینه و ارزش واقعی ملک را پرداخت می‌کنید.

نکته بعدی به گل‌کاری‌های زیبای مجموعه والفجر مربوط می‌شود که همه‌جا به چشم می‌خورد و بسیار زیبا خودنمایی می‌کند. شما در این شهرک می‌توانید نمونه‌های گوناگونی از انواع گل‌ها را ببینید و از دیدن آنها لذت ببرید. علاوه بر گل‌کاری، از بهترین نوع چمن نیز برای فضاسازی این محدوده بهره گرفته شده است.

دسترسی‌ها به مجموعه زمرد ویلا

در آخرین بخش نیز می‌خواهیم برای شما به دسترسی‌های این مجموعه اشاره کنیم. همان‌طور که در ابتدای این مجموعه نیز اشاره کردیم مجموعه زمرد ویلا یا همان والفجر به شهرستان‌های ملارد و بخش تیسفون ارتباط بسیار خوبی دارد. همچنین روستای کردزار نیز در نزدیکی همین شهرک واقع شده و از روستاهای توریستی محسوب می‌شود.

همچنین نباید از بلوار امام حسین و دسترسی بسیار خوبی که به جاده ساوه دارد نیز غافل شویم. در آخر نیز باید به دسترسی این شهرک و شهر بوئین‌زهرا اشاره کنیم که بسیار نزدیک و راحت است. همان‌طور که مشخص است، علاوه بر تهران شما به سایر نقاط نیز دسترسی بسیار خوبی خواهید داشت.

کلام آخر

ما برای شما در این مقاله به مهم‌ترین و اصلی‌ترین نکاتی که باید درمورد خریدن باغ ویلا در شهرک والفجر بدانید اشاره کردیم. دانستیم که این مجموعه قطعات متنوعی دارد که از 1000 تا 1500 مترمربع وسعت دارند. خیابان‌های اصلی و فرعی بسیاری در این شهرک وجود دارند که همگی آنها درختکاری شده‌اند. سند این مجموعه‌ها همگی شش دنگ است و امنیت کل مجموعه به‌خوبی تأمین شده است. باغ‌ها بسیار لوکس ساخته شده‌اند و محیط بسیار دل‌انگیز و باصفاست.

ارسال دیدگاه